Patong beach buď milujete, nebo nenávidíte

Pláž na ostrově Phuket - to je zábava po celý den i noc

Noční život na ostrově Phuket nemůže být divočejší jak na světoznámé Patong beach. Dá se srovnat s letoviskem Pattaya na pevnině. Je to místo pro párty, místo kde si nakoupíte v obrovském nákupním centru Jungleylon, pobavíte se, zajdete do mnoho restaurací a barů. Jen Starbucks tu má 5 poboček rychlého občerstvení.

Zábava na ostrově; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Hotely jsou v centrální části oddělené od pláže pobřežní silnicí. Takže pokud budete chtít být ve slaměném domku na pláži, tak spíše na kraji toho letoviska a nebo zvolte sever ostrova.

Na Phuket se létá přímým letem z Frankfurtu s leteckou společností Condor, pro sezónu 2015 každou středu a sobotu a do Bangkoku každý čtvrtek.
Cena letenky přímo na Phuket je asi o 1200,–Kč dražší, než let přímo do Bagkoku. Pokud budete hledat cenu vnitrostátního letu z Bagkoku na Phuket, cena se pohybuje kolem 2.500,–Kč za zpáteční letenku.

Poptejte zájezd nebo hotely v této oblasti na emailu: info@summittour.cz. Doporučíme vám ubytování podle polohy – některé hotely jsou v klidnější části, mají přátelskou atmosféru a dobré služby.

Patong beach; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Mohlo by vás zajímat...

  • Severní pláže ostrova Phuket

    Ostrov Phuket patří mezi časté cíle turistů. Má i výborné přímé spojení z Evropy a je spojen s pevninou mostem. Na plážích jihu to doslova žije, ale zkuste pláže severní, kde budete na pláži relaxovat.
  • Phuket s atmosférou Jamese Bonda

    Thajský ostrov Phuket nenabízí jen pláže a turistické atrakce. Stále více lidí touží po klidu a zažití něčeho jedinečného. I na tomto turistickém ostrově najdete bezpečnou divočinu.
  • Kam se v Thajsku určitě podívat

    Asie je plná úsměvů a pokud k tomu přidáte moře a bílé pláže, je to neuvěřitelné vytrhnutí z rušného života u nás. Lidé jsou uctivý, nemluví nahlas a k ničemu vás nenutí.